Notify Manager (1.0.2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Warning
uk: Попередження

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль
