Notify Manager (1.0.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Users
da: Brugere

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om
