Notify Manager (1.0.1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Users
ru: Пользователи

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Global
ru: Глобальный

en: About
ru: Информация
