Notify Manager (1.0.2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: About
te: గురించి
