Notify Manager (1.0.2) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Authored on
ur: تصنیف بر
