Notify Widget (1.0.11) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Text
be: Тэкст

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Warning
be: Увага

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: 1 week
be: 1 тыдзень
