Notify Widget (1.0.11) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Text
fa: متن

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Warning
fa: هشدار

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Send
fa: ارسال

en: Other
fa: ساير

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Information
fa: اطلاعات

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Mark as read
fa: علامت زدن بعنوان خوانده شده

en: Mark as unread
fa: علامت زدن بعنوان خوانده نشده
