Notify Widget (1.0.11) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Text
ja: テキスト

en: Warning
ja: 警告

en: 1 day
ja: 1日

en: Send
ja: 送信

en: Other
ja: その他

en: Notifications
ja: 通知

en: Date/Time
ja: 日時

en: Information
ja: 情報

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 week
ja: 1週間

en: Mark as read
ja: 既読にする

en: Mark as unread
ja: 未読にする
