Notify Widget (1.0.11) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: 1 hour
mg: 1 ora
