Notify Widget (1.0.11) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Text
ta: உரை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை
