Notify Widget (1.0.13) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Text
hi: लेख

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Warning
hi: चेतावनी

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य

en: Date/Time
hi: तारीख/समय

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
