Notify Widget (1.0.13) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Send
hy: Ուղարկել
