Notify Widget (1.0.13) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Text
id: Teks

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Warning
id: Peringatan

en: 1 day
id: 1 hari

en: Send
id: Kirim

en: now
id: sekarang

en: Other
id: Lainnya

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Date/Time
id: Tanggal/Jam

en: Yesterday
id: Kemarin

en: Information
id: Informasi

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: 1 week
id: 1 minggu
