Notify Widget (1.0.13) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Text
ms: Teks

en: Warning
ms: Amaran

en: Send
ms: Hantar

en: Other
ms: Lain-lain

en: Date/Time
ms: Tarikh/Masa
