Notify Widget (1.0.13) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Text
nl: Tekst

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Send
nl: Versturen

en: now
nl: nu

en: Other
nl: Andere

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Information
nl: Informatie

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Read
nl: Gelezen

en: Mark as read
nl: Als gelezen markeren

en: Mark as unread
nl: Als ongelezen markeren

en: next month
nl: volgende maand

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: next week
nl: volgende week

en: Notification Text
nl: Tekst van de melding

en: just now
nl: zojuist

en: @minutes minutes ago
nl: @minutes minuten geleden
