Notify Widget (1.0.15) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
