Notify Widget (1.0.15) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Text
hu: Szöveg

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Send
hu: Küldés

en: now
hu: most

en: Other
hu: Egyéb

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Information
hu: Információ

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Mark as read
hu: Megjelölés olvasottként

en: Mark as unread
hu: Megjelölés olvasatlanként

en: next month
hu: következő hónap

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: next week
hu: következő hét
