Notify Widget (1.0.15) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Text
jv: Teks

en: Warning
jv: Weling

en: Send
jv: Kirim

en: Other
jv: Liyané
