Notify Widget (1.0.15) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
