Notify Widget (1.0.15) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Text
ps: متن

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Other
ps: نور
