Notify Widget (1.0.15) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Text
sl: Besedilo

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Send
sl: Pošlji
