Notify Widget (1.0.15) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër
