Notify Widget (1.0.4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Text
el: Κείμενο

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Send
el: Αποστολή

en: Other
el: Άλλο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Information
el: Πληροφορίες

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
