Notify Widget (1.0.4) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Text
ru: Текст

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Warning
ru: Предупреждение

en: 1 day
ru: 1 день

en: Send
ru: Отправить

en: Other
ru: Другое

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Information
ru: Информация

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Read
ru: Читать
