Notify Widget (1.0.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Text
az: Mətn

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Other
az: Digər
