Notify Widget (1.0.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Text
bs: Tekst

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Send
bs: Pošalji

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Mark as read
bs: Označi kao pročitano

en: Mark as unread
bs: Označi kao nepročitano
