Notify Widget (1.0.5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Text
gu: લખાણ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
