Notify Widget (1.0.7) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Text
fi: Teksti

en: Warning
fi: Varoitus

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Information
fi: Tietoa

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Mark as read
fi: Merkitse luetuksi

en: Mark as unread
fi: Merkitse lukemattomaksi
