Notify Widget (1.0.7) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Text
th: ข้อความ

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Warning
th: การเตือน

en: Send
th: ส่ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Date/Time
th: วัน / เวลา

en: Read
th: อ่าน
