Notify Widget (1.0.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
