NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Subtitle
af: Subtitel
