NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Program
be: Праграма

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Width
be: Шырыня

en: Blog
be: Блог

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Duration
be: Працягласць

en: Caption
be: Загаловак

en: Standard
be: Стандарт

en: Subtitle
be: Падзагаловак
