NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Blog
bg: Блог

en: Duration
bg: Период

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
