NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Blog
eo: Blogo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Multimedia
eo: Plurmedio
