NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
