NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Teaser
hr: Mamac

en: Original URL
hr: Orginalni URL

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Width
hr: Širina

en: standard
hr: standardni

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Duration
hr: Trajanje

en: Standard
hr: Standardno

en: Subtitle
hr: Podnaslov
