NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: standard
hy: ստանդարտ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Standard
hy: Ստանդարտ
