NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Width
jv: Ambané

en: Standard
jv: Standar

en: Subtitle
jv: Sub judul
