NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Width
ka: სიგანე

en: standard
ka: სტანდარტული

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
