NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Blog
kk: Блогі

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
