NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Program
kn: ಕ್ರಮವಿಧಿ (ಪ್ರೋಗ್ರಾಂ)

en: Off
kn: ಜಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
