NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Program
lv: Programma

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Width
lv: Platums

en: standard
lv: standarta

en: Blog
lv: Blogs

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Duration
lv: Ilgums

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Caption
lv: Paraksts

en: Standard
lv: Standarta

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Image Type
lv: Attēla tips
