NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Width
sl: Širina

en: Standard
sl: Standardni

en: Subtitle
sl: Podnaslov
