NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Categories
sv: Kategorier

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Image settings
sv: Bildinställningar

en: Teaser
sv: Ingress

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Width
sv: Bredd

en: Blog
sv: Blogg

en: Provider
sv: Leverantör

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Caption
sv: Bildtext

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Vocabulary settings
sv: Inställningar för vokabulär

en: Primary
sv: Primär

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: The width of the image in pixels.
sv: Bredden på bilden i pixlar.

en: Organization ID
sv: Organisations ID

en: Large (480×480)
sv: Stor (480×480)

en: Thumbnail (100×100)
sv: Miniatyr (100×100)
