NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Off
th: ปิด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Blog
th: บล็อก

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด

en: The width of the image in pixels.
th: ความกว้างของรูปภาพมีหน่วยเป็นพิกเซล
