NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Blog
ug: بلوگ

en: Caption
ug: تېما
