NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ
