NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Width
et: Laius

en: standard
et: tavaline

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Duration
et: Kestus

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Caption
et: Pealkiri

en: Standard
et: Standardne

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: The width of the image in pixels.
et: Pildi laius pikslites.

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)
