NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana
