NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Program
mr: कार्यक्रम

en: Off
mr: बंद

en: Width
mr: लांबी

en: Provider
mr: प्रदाता
